RDPRO1500-FS: Ammattimainen monispektrinen valohoitojärjestelmä 1
RDPRO1500-FS: Ammattimainen monispektrinen valohoitojärjestelmä 2
RDPRO1500-FS: Ammattimainen monispektrinen valohoitojärjestelmä 3
RDPRO1500-FS: Ammattimainen monispektrinen valohoitojärjestelmä 4
RDPRO1500-FS: Ammattimainen monispektrinen valohoitojärjestelmä 5
RDPRO1500-FS: Ammattimainen monispektrinen valohoitojärjestelmä 6
RDPRO1500-FS: Ammattimainen monispektrinen valohoitojärjestelmä 7
RDPRO1500-FS: Ammattimainen monispektrinen valohoitojärjestelmä
Malli: RDPRO1500-FS | 300 x 5 W LEDiä | >182 mW/cm² Säteily
Tärkeimmät myyntivaltit:
  • 300 tehokasta 5 W:n LEDiä: Tuottavat poikkeuksellisen valovoiman.
  • Huippusäteilyteho: >182 mW/cm² @ 15 cm, mikä varmistaa syvän tunkeutumisen ja tehon.
  • Edistynyt NIR-pulssitus: 0–40 Hz, säädettävissä parannetun soluvasteen saavuttamiseksi.
  • Monipuolinen ohjaus: Kosketusnäyttö, kaukosäädin ja erillinen sovellus.
design customization
    Oho...!
    Ei tuotetietoja.
    mene kotisivulle
    Hallitse jokainen spektri: Räätälöi hoitoja vertaansa vailla olevalla tarkkuudella ja teholla
     Kahden aallonpituuden määritysvaihtoehdot
    • Vaihtoehto 1 (kohdennettu lähi-infrapuna ja punainen): 630 nm, 660 nm, 810 nm, 830 nm, 850 nm.
    Edistynyt pulssiteknologia (0–40 Hz NIR-alueella)
     Tinkimätön teho ja kattavuus
    Tinkimätön teho ja kattavuus
    RDPRO1500-FS on suunniteltu maksimaaliseen tehokkuuteen, ja se tuottaa yli 182 mW/cm²:n säteilytehon 15 cm:n etäisyydellä. Sen huomattavat paneelin mitat (91x30x6,6 cm) tarjoavat laajan peittoalueen puolivartalolle, ja suurin käsittelyalue on 119x61 cm, mikä varmistaa laajojen alueiden tehokkaan käsittelyn.
    Sopivat sovellukset
    • Klinikat ja hyvinvointikeskukset:
      Tukee ihon uudistumista, kivunlievitystä ja tulehdusta vähentäviä hoitoja.
    • Kuntosalit ja palautumiskeskukset:
      Edistää palautumista treenin jälkeen ja vähentää lihaskipuja urheilijoilla ja kuntoilijoilla.
    • Luksusluokan kodit:
      Ammattilaistason kotihoitoa kauneuteen, hyvinvointiin ja toipumiseen.
    • Toimistot tai pienet studiot:
     FS-RDPRO1500 joogaan
    Suunniteltu ammattilaisille, suunniteltu suorituskykyä ja yhteistyötä silmällä pitäen
    Tekniset tiedot
    Ominaisuus Tekniset tiedot
    Malli nroRDPRO1500-FS
    LEDit 300 x 5 W:n korkean intensiteetin LEDejä
    Aallonpituusvaihtoehdot/LED (1) 660 nm: 850 nm (yksi siru)
    (2) 630 nm: 660 nm: 810 nm: 830 nm: 850 nm (yksi siru)
    (3) 480 nm: 630 nm: 660 nm: 810 nm: 830 nm: 850 nm: 1060 nm (yksi siru)
    Himmennys 0–100 % (punainen, infrapuna, sininen ryhmittäin)
    Pulssi (NIR) 0–40 hertsiä, säädettävä
    Säteily >182 mW/cm² @ 15 cm
    Virrankulutus463W
    Ampeeri4.48A @ 110V / 2.13A @ 220V
    Mitat 91 x 30 x 6,6 cm
    Paino (NW)10.8 KG
    Maksimaalinen hoitoalue 119 x 61 cm
    Paras Puolivartalo
    Säteen kulma 30 astetta
    Ajastin 1–30 minuuttia, säädettävissä
    Ohjausmenetelmät Kosketusnäyttö, kaukosäädin, mobiilisovellus
    Jäähdytystuulettimet4 PCS
    Sähkömagneettisten kenttien päästöt Merkityksetön
    Kuoren materiaaliSCPP
    LED-käyttöikä Yli 50 000 tuntia
    Takuu 3 vuotta
    SertifioinnitCE, ROHS, FDA, FCC
    Työympäristö-10°C ~ 45°C
    Pakkauskoko 115 x 45 x 20 cm
    Kokonaispaino (GW)15.5 KG
    Älykkäät ja monipuoliset ohjausjärjestelmät
     3 ohjainta
    Saumatonta hallintaa sormenpäilläsi
    Hallitse hoidon kaikkia osa-alueita helposti:
    • Sisäänrakennettu kosketusnäyttö: Intuitiivinen käyttöliittymä suoria säätöjä varten.
    • Langaton kaukosäädin: Kätevä ohjaus etäältä.
    Rakennettu kestävyyteen ja ammattimaisiin ympäristöihin
    Vankka suunnittelu kestävää suorituskykyä varten
     erilaisia ​​telinevaihtoehtoja
    Ensiluokkainen OEM/ODM- ja tukkumyyntikumppanuus REDDOTin kanssa
     RDPRO1500-FS mukautettu logo
    Nosta brändisi tasoa RDPRO1500-FS:n avulla
    • Mukautettu brändäys: Logon integrointi paneeliin, ohjaimeen, sovellukseen ja pakkaukseen.
    • Esteettinen mukauttaminen: Vaihtoehtoja kuoren värille tai pienille muodon muutoksille.
    • Omistettu tuki: Hyödynnä teknistä asiantuntemustamme ja reagoivaa kumppanuuttamme.
    Integroi huippuluokan valohoitoa vastaanotollesi tai tuotelinjaasi
    Ota yhteyttä nyt
    usein kysytyt kysymykset
    1
    Mitkä ovat mukautetun logon MOQ-määrät?
    Mitkä ovat OEM-laitteiden MOQ-määrät?
    Mikä on irtotilausten toimitusaika?
    4
    Voitteko toimittaa näytteitä?
    5
    Tarjoaako REDDOT huoltopalvelua?
    - 992W
    - 600 LEDiä
    - 180x30x6.6CM
    - 21.5KG
    - 103W
    - 60 LEDiä
    - 26.9x23x6.6CM
    - 3.8KG
    - 500W
    - 300 LEDiä
    - 91x30x6.6CM
    - 10.8KG
    - 2000W